Aizvērts

Autoservisa aprīkojums

Autoceltņi

Viena no nozīmīgākajām mūsu firmas darbības jomām ir jaunu un lietotu autoceltņu tirdzniecība, rezerves daļu piegāde, autoceltņu tehniskā apkope un remonts, kas kļuvusi populāra Baltijas valstīs.

2003.gadā pēc Vācijas autoceltņu rūpnīcas Tadano Faun priekšlikuma uzsākām sadarbību autoceltņu tirdzniecībā Latvijā. Mūsu firmas sekmīgas darbības rezultātā ieguvām izplatītāja tiesības, kas vienlaikus deva iespējas pilnvērtīgākam darbam.

Pamatoti lepojamies, ka mums uzticēts gods pārstāvēt Baltijas valstīs vienu no labākajām auto celtņu markām pasaulē – Tadano Faun. Mūsu darba rezultāti atspoguļojas SIA „Arsava”, SIA „Stūre V” (Latvija), UAB „Mažeiķu strēle” (Lietuva) un „Jaan Kirk Saarema” (Igaunija) izaugsmē, kuri kļuvuši par šo autoceltņu lielākajiem īpašniekiem un nomniekiem Baltijā.

Personāla pacēlāji

Esam izcīnījušu savu vietu tirgū personālpacēlāju īzīrēšanas, apkalpošanas un pārdošanas nozarē, kā oficiālie pārstāvji Latvijā vienam no pasaulē vadošajiem pacēlāju ražošanas uzņēmumiem NIFTYLIFT Ltd.

Piekabes

Tagad arī viens no mūsu labi attīsttiem novirzieniem ir piekabju tirdzniecība un serviss. Esam oficiālie pārstāvji tadām vadošām piekabju ražošanas firmām kā: IforWilliams, BrianJames, INDESPENSION (UK), HUMBAUR, BOECKMANN (GER) , RYDWAN (POL) u.c.

Kā arī pārstāvji visām lielākajām piekabju detaļu ražotāju kompānijām, piemēram, KNOTT, AL-KO, BPW, INDESPENSION.

Labas piekabes ir mūsu prioritāte, tapēc mēs piedāvājam tikai labāko, kvalitatīvāko un izturīgāko preci no vadošā Eiropas ražotāja!

Eiropas Reģionālās Attīstības Fonds

Noslēgts līgums Nr. L-ĀTA-14-2306 ar LIAA par līdzfinansējumu projektā "SIA "HCT AUTOMOTIVE" ārējā mārketinga aktivitātes".

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra